Dlaczego zacząłem tworzyć bloga?

 

Pisanie o rzeczach, których właśnie się uczę pomaga mi przyswoić i utrwalić nowe informacje, a dodatkowo pozwala mi dzielić się wiedzą z innymi. W ten sposób mogę choć odrobinę odwdzięczyć się społeczności za niezliczone ilość materiałów, z których korzystałem i cały czas korzystam podczas nauki. Pisanie stanowi też bardzo fajną motywację, ponieważ sprawia, że cały czas szukam nowych tematów na bloga. Dzięki temu zawsze trafiam na coś czego jeszcze nie poznałem 😎.

 

Jak długo programuję?

 

Naukę zacząłem mniej więcej w połowie 2015 roku, ale po pierwszych miesiącach zrobiłem sobie dłuższą przerwę, aż do połowy roku 2016. W tym okresie dobijałem już do trzydziestki, więc jeśli ktoś się zastanawia, czy w tym wieku to ma jeszcze sens, to ma już gotową odpowiedź 😅. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak dokładnie wyglądały moje początki to zapraszam do lektury wpisu – Jak wyglądała moja pierwsza aplikacja i co było dalej?

 

Na jakich technologiach się skupiam?

 

Na codzień pracuję głównie z platformą iOS, ale kiedy tylko mam czas to zaglądam do Androida. Aplikacje piszę przez większość czasu w języku Swift, a w przypadku Androida od niedawana korzystam z Kotlina. Okazyjnie wracam również do Javy 🤯. Są jednak takie chwile, w których mam ochotę na coś zupełnie nowego i wtedy lubię pogrzebać sobie przez kilka weekendów w technologii zupełnie mi obcej. Dlatego na moim blogu mogą pojawiać się wpisy zupełnie nie związane z iOS’em lub Androidem.

 

Kontakt

Możesz się ze mną skontaktować pod adresem: contact@grzegorzkwasniewski.com

 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *